საქართველოს დამსაქმებელთა ასოციაცია და ინგლიშ ბუქ ედუქეიშენი ერთობლივ პროეტქებს განახორციელებენ
ბიზნეს გაერთიანება - „საქართველოს დამსაქმებელთა ასოციაციასა“ და კომპანია „ინგლიშ ბუქ ედუქეიშენს“ შორის ურთიერთთანამშრომლობის თაობაზე მემორანდუმი გაფორმდა, რომელიც მიზნად ისახავს ბიზნეს სექტორისთვის აქტუალურ საგანმანათლებლო საჭიროებებზე მორგებულ ერთობლივი პროექტების გახორციელებას.
„თანამშრომლობის ფარგლებში ვგეგმავთ სხვადასხვა აქტუალურ თემაზე ერთობლივი ტრენინგების, სემინარების და მოკლე და გრძელვადიან კურსებს. ჩვენი მიზანია, მაღალი დონის საგანმანათლებლო პროდუქტი შევთავაზოთ ბიზნეს სექტორს, რომელიც მაქსიმალურად ორიენტირებული იქნება თანამედროვე კონკურენტულ გარემოში ადამიანური რესურსების გაძლიერებისთვის, როგორც ადგილობრივი, ისე საერთაშორისო გამოწვევების გათვალისწინებით. უახლოეს პერიოდში დავაანონსებთ კონკრეტულ ერთობლივ აქტივობებს, რომელსაც, დარწმუნებული ვართ, ბიზნეს სექტორისგან ძალიან მაღალი გამოხმაურება ექნება,“ - საქართველოს დამსაქმებელთა ასოციაციის აღმასრულებელი დირექტორი ლაშა ლაბაძე.
ბიზნეს გაერთიანება - საქართველოს დამსაქმებელთა ასოციაცია წევრ და პარტნიორ კომპანიებთან ერთობლივ პროდუქტებს ქმნის, რომელიც კომპანიებს შორის ურთიერთთანამშრომლობასა და ორმხრივი სარგებლის მოტანაზეა ორიენტირებული.

Georgian Employers' Association and English Book Education will implement joint projects
Business union - A memorandum on mutual cooperation was signed between the "Georgian Employers' Association" and the "English Book Education" company, which aims to implement joint projects tailored to the current educational needs of the business sector.
"Within the framework of cooperation, we are planning joint trainings, seminars and short and long-term courses on various current topics. Our goal is to offer a high-level educational product to the business sector, which will be as focused as possible to strengthen human resources in the modern competitive environment, taking into account both local and international challenges. In the near future, we will announce specific joint activities, which, we are sure, will have a very high response from the business sector," - Executive Director of the Association of Georgian Employers, Lasha Labadze.
Business union - Employers' Association of Georgia creates joint products with member and partner companies, which is focused on mutual cooperation and mutual benefit between companies.